Kavanoz & Şişeler Bebekler İçin Mutfak Gereçleri Kalıplar Valrhona Çikolata Atölyemizden Mutfak Havluları & Önlükler

 

 
  Kargo İşlemleri

Kargo Ücreti: Türkiyenin her yerine 9,5 TLdir. Bozcaada ve Gökçeada için ücret 19TLdir. Kıbrısa şu anda kargolama yapılamamaktadır.

Teslimat ve Fatura Bilgileri: Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Teslimatların gecikmesinde en sık karşılaşılan sebeplerden biri adres bilgisinin yetersiz olmasıdır. Lütfen adres bilgilerini tam ve doğru şekilde giriniz.Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayınız.

Sadece Adrese Teslimat Yapılır:Tüm gönderiler adrese ve ilgili şahsa teslim edilir. Kargo şubesinden kesinlikle mal teslimatı yapılamaz. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik bilgilerinin kontrolünden sonra teslimat yapılabilir. Siparişi bir başkası teslim alacak ise, kargo ücretinin peşin ödendiğini kendisine bildirmeniz faydalı olacaktır.

Siparişim elime ne zaman ulaşır: Siparişiniz ortak çalıştığımız MNG Kargo firmasına 3-7 iş günü içerisinde teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişleriniz Pazartesi günü işleme girecektir.

Stok Bilgisi: Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda veya tedarikçi firmaların stoklarında çok nadiren de olsa ürünlerin stoklarda bulunamaması durumu söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size aynı gün ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Alternatif Alıcı Bilgileri: Siparişlerinizi sizin dışınızda bir kişi teslim alacak ise bu kişinin ismini teslimat bilgilerinde lütfen belirtiniz. Kargo görevlisine kimlik ibrazı karşılığında ürünü teslim alabilirsiniz.

Hatalı ve/veya Eksik Teslimat: Kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal kargo görevlisine zabıt tutturup, bizimle irtibata geçiniz. Bu kapsamda gerekebilecek ürün değişimlerinde fatura aslının da ürünle birlikte tarafımıza ibraz edilmesi zorunludur. Kontrol edilmeden alınan paketlerden şirketimiz sorumlu değildir.

İade:Sitemizden almış olduğunuz ürünleri kanuni süresi olan 7 gün içerisinde kullanmadan, orijinal kutusunda zarar görmemiş bir şekilde müşteri hizmetlerimizden onay alarak iade edebilirsiniz. İade esnasında fatura aslı da ürünle birlikte gönderilmelidir.

Gıda ürünlerimizde iade kabul edilmemektedir. 
  Üye Girişi

  Çok Satanlar
Pyrex Cam Süt Taşı (Süt Taşırmaz)
Pyrex Cam Süt Taşı (Süt Taşırmaz)
Paşabahçe Cam Kavanoz, 1000 ml
Paşabahçe Cam Kavanoz, 1000 ml
Çikolata Parçacıklı Kurabiye (Chocolate Chip Cookie)
Çikolata Parçacıklı Kurabiye (Chocolate Chip Cookie)

  Tarif Defteri

Company : AlaMutfak.com
End Date : 28.03.2017
URL : https://www.alamutfak.com/
Address : Meşelik Sok. No:22
Telephone : Tel : (533) 470 46 66 veya (212) 252 96 17 Fax: (212) 252 96 16
Email Contact : info@alamutfak.com
 

The following information has been self-reported by the entity to which it relates for the purpose of assignment of a unique identifier (CUI). The information has not been verified nor has the entity been authenticated, credentialed, verified, or investigated in any way.


   
Sitemizde kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları firmamıza aittir. Bu sitede yer alan içerikler, firmamızın izni olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle izinsiz olarak kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Bu sitede, Kolaymağaza™ E-Ticaret sistemi altyapısı kullanılmaktadır.